| plasmaticus a întrebat:

Buna ziua,

Imi expira permisul auto si vreau sa il reinnoiesc.
Inteleg ca imi trebuie adeverinta ca sunt apt pentru permisul auto.
Este pe bani sau nu aceasta adeverinta?
Si daca este, cam care ar fi pretul?

Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai nevoie de fisa medicala care cuprinde controalele aferente
in functie de unde o faci e undeva la 130-200 ron

| plasmaticus explică (pentru suntserios):

Da, multumesc, stiu de asta, doar ca eu intrebasem altceva.

| plasmaticus explică (pentru suntserios):

Da, scuze, e normal raspunsul tau, deoarece eu nu am precizat ca e vorba de adeverinta de la medicul de familie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adeverinta de la medicul de familie, da e pe bani.
Pretul il gasesti pe usa cabinetului medicului tau de familie la tarife eliberare adeverinte medicale.

| Eisenheim a răspuns:

Doriți Romania? Pentru a continua apăsați tasta 1. Va rugam introduceți numărul de cont. Nu aveți bani? Va rugăm apăsați tasta 2 pentru a alege alta tara laughing lăsând gluma, ști că aici totul e pe bani, totul, orice adeverință, semnătură, stampila, absolut tot, mă mir că încă nu trebuie sa iei bilet pentru a aștepta la ușa la medic happy