| Yanisgeo54321 a întrebat:

Buna ziua! Ma confrunt de câteva luni bune cu o problema.
Acum câteva luni a început sa imi iasă puncte fordice pe penis. Le-am anulat cu o crema totul a fost bine. După ceva timp a început sa ma usture capul penisului, mâncărimi, miros urat si ceva alb. Am făcut multe teste de urina, de sânge și toate mi-au ieșit curate. Acum tot, ma ustura când urinez, pielea de pe penis arată ca și cum ar fi arsa și ma doare capul penisului la atingere. Menționez ca am și psoriazis și citisem ceva despre Psoriazisul inversat. Acum nu știu dacă e asta sau altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Datoria ta este sa mergi la medic, nu sa iti pui singur diagnostice in functie de ce citesti pe net. Daca la stat nu e ok, mergi la privat.Cu sanatatea nu e de joaca.