| Aalyn91 a întrebat:

deci am o problema de ceva timp cred ca de jumatate de an deci problema consta in felul urmator:cand ma duc sa urinez dupa 5 minute de la urinare incepe sa ma usture capul penisului si imi ies cateva picaturi albe care au un miros insuportabil.Care are putea fi cauza si daca se poate si niste sfaturi happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Este o ciuperca care este destul de periculoasa daca nu o tratati, mergeti la spital la boli venerice si tratativa.

| 24082000 a răspuns:

De ce nu te duci la doctor? happy O.o

| shurubeluuuu a răspuns:

Esti pe moarte laughing Iti zic sincer laughing laughing laughing
Bunicul de-asta a murit laughing laughing laughing laughing
O sa ti se usuce penisul, si inainte sa mori cu o zi, o sa pice! laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing laughing

| Aalyn91 explică (pentru shurubeluuuu):

Haha ce amuzant, trebuia sa rad straight face?

| shurubeluuuu a răspuns (pentru Aalyn91):

Pai sincer, tu crezi ca gasesti aici raspunsul? laughing laughing omule, du-te la doctor!
Inca nu s-a inventat vindecarea virtuala!

| Aalyn91 explică:

Palm face straight face