| valy_6331 a întrebat:

Buna Ziua, ma numesc Valy si am si eu o problema putin delicata.Astept o parere de la cine este in masura sa-mi raspunda la problema mea.Acum cateva zile am observat ca mi se exfoliaza pielea de pe gland, de pe capul penisului.NU am mancarimi, NU am usturimi, Nu e rosu si nici Nu am vreo secretie, ci doar mi se exfoliaza pielea.As dori sa stiu ce se intampla si daca este o problema ce trebuie tratata cu maxima atentie.Va rog mult astept raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Ai face bine sa mergi la un control la urolog, el e cel mai in masura sa vada ce ai si de la ce.

Răspuns utilizator avertizat