| testosica11 a întrebat:

Mi-am facut o extractie de masea saptamana trecuta si in prima zi dupa am avut o sangerare diluata jos, am menstruatia neregulata si nu stiam cand incepe, pe urma toata saptamana am avut asa pete diluate si incepand de sambata am inceput sa am scurgeri foarte rosii, dar fara durere. Este posibil sa fie din vina anesteziei si a extractiei? Cand ar trebui sa ma ingrijorez daca nu se opreste?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexSiPunct a răspuns:

Mi se pare o situatie cam depasita pentru TPU. Fa o vizita la ginecolog.