| Keshaaa a întrebat:

Buna ziua si La multi ani!
Problema este urmatoarea...
Mi s-a umflat mana dreapta...
Aveti idee de ce...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Alistair a răspuns:

Pot fi multe motive. Fi mai detaliat. Cum se prezinta umflatura? Daca te-ai lovit la ea? Daca mai ai alte simtome? Te mai doare altceva?

| Blackwoman27 a răspuns:

Pai are legatura cu ce ai facut ai cazut pe gheata[ceea ce este porsibil iarna]? sau te-ai lovit

| LordJohn a răspuns:

De unde puii mei sa stim noi de ce ti s-a umflat mana dreapta? Citeste regulile inainte sa postezi intrebarea.

| TragicantaDeSemintzeRoz a răspuns:

Depinde poate ti s-a spart o vena poate ai cazut pe ea fundoibig grin?