| IoanaaaElisa a întrebat:

sunt însărcinată in 23 de săptămâni și mereu simt nevoia sa mănânc acru, sau puțin mai sărat sau condimentat. Soțul meu zice ca exagerez cu condimentele pe mâncare dar eu nu simt deloc exagerarea. Credeti ca ar dauna copilului? Îl poate afecta pe el cu ceva? Cât de rau poate fi? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dragosnila233 a răspuns:

Lasa-te de fumat

| Gabi848 a răspuns:

Paza bună trece primejdia rea.

Nu ti tu la cel mic si la sot mai mult decat la putina sare si condimente?