| FocuS2 a întrebat:

Buna Ziua TPU! Am o intrebare, va rog fara raspunsuri la misto. Ma doare de 3 zile Testiculul Stang. De ce ma doare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate e din cauza chilotilor sau pantalonilor ori te-ai lovit dar stai calm o sa-ti treaca in 1 saptamana maxim daca nu te poti duce la un medic! Multa bafta!

3 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Mergi la doctor.Iar dacă ai un testicul mai mare ca celălalt, trebuie să mergi neapărat.

| dragonu35hp a răspuns:

Te-ai lovit? Sau cine stie "ai stat pe el"? Daca nu..consulta si tu un medic.

| FocuS2 explică (pentru dragonu35hp):

D-a mi-a dat cineva... din joaca asa...