| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua tuturor, de mai bine de 6 luni ma chinui cu o durere, in partea dreapta, sub coasta. Vreau sa mentionez ca ma doare in momentul cand apas iar de multe ori si in furca pieptului.Am facut fel de fel de analize, ecografe, endoscopie.totul bine in afara ca mi-a gasit o bacterie{helycobacter pylorii}. Am facut in 3 reprize tratament pentru ea pana a mai scazut, plus ca acum tin regim alimentar.Acum cateva zile am mai fost la un doctor care mi-a spus ca din cauza acestei bacterii am o gastrita.Intrebarea mea este:aceste simtome pe care le am, greata, o ferbinteala a fetei cu toate ca nu am febra, o stare de buimaceala, rau general, este de la gastrita sau de la bacterie, sau de la durerea pe care o am la apasare in locurile amintite, ce poate fi? Ecografele pe care le-am facut nu au gasit nimic.VA ROG FOARTE MULT, POATE CINEVA A TRECUT PRINTR-O STARE ASEMANATOARE CA A MEA, SI S-A TRATAT SI SA MA INVETE CUM SA IES DIN EA.Va multumesc si astept un sfat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

.apendicita?