| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna ziua tuturor.Ieri,prietenul meu a stat langa o persoana care suda si "l-a prins flama" nu prea a dormit aseara, va imaginati..insa azi,nu prea mai vede cu ochiul stang...Dupa cateva search pe net,am gasit cateva detalii legate de metoda cu cartofi, e eficienta? Funda cui imi ofera cateva informatii bune si chiar si metode.avand in vedere ca e duminica nu putem da o fuga la medic. poate pe maine dar pana atunci vreau ceva folositor

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

O solutie de la farmacie tip colir.adica picaturi.

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Incearca sa ii pui comprese cu apa rece.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista urgente, exista telefon la medic, exista salvare, exista farmacii samd... lasati prostiile cu cartofii si search ul pe internet

| pietrean a răspuns:

Cel mai bun sfat, ar fi sa nu mai asteptati si sa mergeti la urgente.Cu ochiul nu este de glumit! Este foarte sensibil.