caramela
| caramela a întrebat:

Buna ziua tuturor! poate vi se pare suspecta intrebarea, dar as vrea totusi sa va intreb ceva, fara riscul de a supara pe cineva.
Cu ceva timp in urma a fost un documentar pe Discovery despre lipoame. a urmarit cineva acel documentar? imi poat da cineva un link ceva unde sa pot vedea documentarul? va multumesc si va doresc o zi minunatahappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Authentic_Ok_1981 a răspuns:

Salut sper ca iti va fi de folos http://www.youtube.com/......verify_age

| caramela explică (pentru Authentic_Ok_1981):

Multumesc pentru raspuns, nu e ceia ce cautam, dar e bine...

1 răspuns: