| Rogger14 a întrebat:

imi poate da si mie cineva un link pentru :
Film documentar in limba romana despre bomba nucleara, eu am cautat asa se numeste documentarul : Hiroshima a doua zi, dar nu pot sa il vad online si in limba romana. Nevoie de ajutor. Mentionez ca vreau ca linkul trimis sa fie testat deja, adica sa va asigurati ca documentarul e bun si in limba romana, ma rog daca nu in limba engleza, doar sa il pot vedea, nu il limba rusa. Si as vrea un link pentru cel mai bun film in care apare Hitler si despre razboiul mondial. Film despre si/sau cu Hitler. Sa nu fie foarte vechi filmul, nu prea imi plac astea vechi.

1 răspuns:
| davenorris42 a răspuns:

Cauta pe vplay sau youtube: 24 Hours After Hiroshima
e in engleza.
subtitrare in ro nu exista, poti sa te uiti pe youtube si sa pornesti Translate Captions si selectezi Romana, dar nu te alegi cu mare lucru...