| gina14 a întrebat:

BunaTpu? An incercat chestia aia cu borcanul cate iti face buzele mari si mi sa facut un fel de iritatie pe barbie cum pot scapa de ea

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Eu cred ca ai incurcat buzele, nu ai facut la alea care trebuie! Cap ai, minte iti mai trebuie! Nu uita de cratima!

| Eduard619 a răspuns:

Intrebare scuze daca sunt nesimtit si stiu ca raspunsul meu va fi sters dar...cum poti sa fii atat de idiot sa faci asta?

| MarioTm a răspuns:

Nu va mai luati dupa toate prostiile ce le vedeti pe internet! Nu trebuie decat sa astepti sa se vindece de la sine sau sa te dai cu ceva crema cu aloe

| gina14 explică:

Ete na eu de obicei nu ma luam dupa din astea da o colega a zis ca i-a facut buzele mari (erau vineții) si am zis ca daca ei nu i s-a intamplat nimic rau, nici mie nu mi se poate intampla.Si gata cu jignirile si raspunsuri rautacioase.