| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp am o mică iritație de "coșuri" pe partea de jos a feței (sub bărbie mai mult) care, cred eu, e din cauza lamei de ras. Cum aș putea scăpa de ea? Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| niki1003 a răspuns:

Avter shave sau parfum de fie care data dupa ce te barbieresti. cu timpul se vor usca

| Stufii a răspuns (pentru niki1003):

Folosesc aftershave big grin

| niki1003 a răspuns:

Du-te la farmacie si intreabai ce poti face. daca imi amintesc bine aveau un sapun cu nu stiu ce formula speciala ca sa se usuce cosurile. nu stiu cum se chema dar stiu ca era bun. merita sa intrebi. daca nu du-te la dermatolog

| Stufii a răspuns (pentru niki1003):

Okey, mulțumesc frumos! happy