| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Cam cat durează o unflatura dedesubtul ochiului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

In 3-4 zile ar trebui sa treaca. Pune comprese cu apa rece.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Umflatura de la ce e? De la pumn? Sau vreo infectie?

| DanielGeorgeGD94 explică (pentru darrio2007):

De la o palma data foarte tare

| darrio2007 a răspuns (pentru DanielGeorgeGD94):

In 3-4 zile ar trebui sa treaca. Pune comprese cu apa rece.

| danutzu96 a răspuns:

3-4 zile poate sa tina si mai mult depinde de cat de tare a fost data palma.

| AdyColt a răspuns:

Acum depinde si cat de tare a fost data palma