| jon22 a întrebat:

Cand ai lipsa de calciu si\sau magneziu cat te tin paresteziile in maini si picioare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuGeo a răspuns:

Mergi la medic frate si ascultal, fa ce iti spunewinking

1 răspuns:
| fabiola a răspuns:

Tu trebuie sa inlaturi cauza si in functie de asta ti se va schimba situatia! Asa ca mergi la medic si urmeaza tratamentul prescris de acesta!