| Denis_Den_1999 a întrebat:

Cand eram mic am fost la adure un spin de salcam mi-a lasat o zgarietura pe fata care s-a transformat in cicatrice ( o linie ) pe obraz... cum scap de ea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnutzaBM a răspuns:

Cel mai probabil cu ceva operati cu raze laser poti scapa de o cicatrice, nu-s tiu sigur, cel mai indicat ar fi sa consulti medicul de femilie sa te sfatuiasca in privinta asta

1 răspuns:
| Sl1pKnoT a răspuns:

Cu guma de sters!