| anonim_4396 a întrebat:

Cand va veni sfarsitul lumii?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
| anka a răspuns:

De ce sa traiesti cu frica in suflet? Traieste clipa prezenta ca si cum ar fi ultima si vei vedea ca viata e frumoasa. Daca vom prinde si noi sfarsitul lumii asta este. Vom vedea atunci ce e de facut.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Si eu am pus o intrebare asamanatoate si sa stii ca toti care mi-au raspuns nu cred in asa ceva nici eu nu prea cred numa ca ma gandeam asa.

| waXonwaXoff a răspuns:

Intreaba-i pe mayasi
vezi ca ai gresit categoria intrebarea se incadra la stiinta si filozofie sau informatii utilitare.

| Slavic a răspuns:

Buna.

Tu chiar iei in serios? Mai devreme sau mai tarziu tot o sa murim, nu vad ce atata agitatie!

Pa, pa.

| sorina_2296 a răspuns:

Lume zice ca in 2012 va veni sfarsitul lumi. Dar a mai zis un prezicator ca va veni in 2000 si nu a venit.Deci sfarsitul lumi va veni cand va vrea Dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cica in 2012, dar eu sincere nu prea cred ca asa devreme...om trai si om vedea!

by YuMi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sfarsitul lumii va fi cand va vrea DUMNEZEU

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vrea Dumnezeu

| myruna2012 a răspuns:

Cand o sa facem 160 de milioane de trait pentru ca atat au trait si dinozaurii si atata vom trai si noi!