| PisicutzaSiameza55 a întrebat:

Cand va veni sfarsitul lumii? Va veni?

Răspuns Câştigător
| Pisoi012 a răspuns:

Da, e pe drum laughing

29 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Da,va veni.
Și pe tine te ia prima.

| măcheamăăăî a răspuns:

Va veni...e pe drum acum.A luat trenul si vine imediat! Sa-l asteptam cum se cuvine!

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

In 17 septembrie.

| Xtadelo a răspuns:

Buna si tie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va veni când va fi cazul.

| Aneurysm a răspuns:

§i eu îl a§tept de mult timp, dar nu se prea tine de cuvânt thinking

| iKeel a răspuns:

Da, va veni, peste 5, 5 miliarde de ani.

Şi vorbesc serios.

| OskarRM a răspuns:

Vineeee! Deja e pe la bulgari.

| Addaa1998 a răspuns:

Sfarsitul lumii vine zi de zi.La moartea fiecarui om.Dar sfarsitul lumii cel cautat de tine nu v-a exista niciodata.Sunt numai baliverne povestite!

| BiancaBaby a răspuns:

Va veni, dar deocamdata s-a dus sa manance ceva ca pe stomacul gol nu poate veni

| leftside a răspuns:

Acum vine cu un avion privat. Deci ascunde-te sub pat cat mai poti!

| sebyse a răspuns:

21.12.12 laughing
deci sa ne facem bagajele eu voi lua oti pufuleti cipsurile si picsele de coca cola fanta si tuttifresh si calculatorul

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns:

Da, vine acum cu săgeata albastră. Ai puţintică răbdare.

| sebyse a răspuns (pentru YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman):

La cum se misca cfr 2014 pleca din gara

| YourFrinedlyNeighborhoodAtheistman a răspuns (pentru sebyse):

De aceea am spus " puţintică răbdare". laughing

Răspuns utilizator avertizat
| мαяιηα a răspuns:

La mine tocmai a venit crying O sa va trimit o vedere de pe lumea cealalta sad

| DevilBot07 a răspuns:

Ma, da' tu nu stii ca a venit ieri? Acum esti doar o fantoma. Buhuhuuu!

| sousabo a răspuns:

Da pe otv!

| Maty2000 a răspuns:

Oare?
Poate va veni.laughing

| euforiaa a răspuns:

Sfarsitul lumii e pentru fiecare in parte atunci cand moare!

| pissycutza99g a răspuns:

E foarte posibil sa vina pe 21 2012 dar ce o vrea dumnezeu acumwinking

| deeadeutza73 a răspuns:

Dumnezeu stie

| Ros_Maria_1993 a răspuns:

Nu se stie niciodata crede-ma numai Dumnezeu stie crying

| pandel a răspuns:

Nu stiu dar parerea mea e ca Dumnezeu ne-a creat sa traim nu sa murim

| PisicutzaSiameza55 explică:

Maine!