| c0pil1n a întrebat:

Capul penisului e roșu, am mâncărimi și a devenit sensibil la atingere.
Acum 2 zile am facut sex neprotejat cu iubita mea și m-am șters cu șervețele umede.
Ieri seara am făcut duș și m-am spalat cu gel de duș pe tot corpul inclusiv pe capul penisului.
Ideea e că m-am spălat așa de mai multe ori dar nu mi s-a întâmplat asta până acum.
Ce credeți că este? Partenera nu are mâncărimi, nu o doare, nu e roșie.
Îmi puteți spune care ar fi cauza și ce să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Pe baza informatiei cu totul insuficiente, nu se poate formula un raspuns obiectiv si/sau concret. Unge toata suprafata glandului (capului) cu unul din urmatoarele unguente/creme prezentate in strat fin : Clotrimazol1%, Crema cu extract de galbenele sau FluocinolonN si dupa aceea retrage preputiul peste gland in pozitia sa normala. Repeta operatia de 2-3 ori pe zi. Sanatate!

Răspuns utilizator avertizat