| micutzagirl a întrebat:

Care este dinferenta intre ceaiul verde obisnuit si ceaiul verde antiadipos? Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| micutzagirl explică:

Am pus din greseala intrebarea de 2 ori. va rog sa imi raspundeti aici: http://www.tpu.ro/......ltumesc_1/

| AnnaMaryStar a răspuns:

Ceaiul verde obisnuit nu are nici un efect pe cand cel antiadipos de face sa slabesti