| PrinceGumball a întrebat:

Care este mai nesanatoasa, o tigare electronica sau una normala cu tutun?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tutunul e mai aldracului

suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia cu tutun probabil

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Ambele sunt NESĂNĂTOASE!

Totuşi, ţigara "normală" este mai nesănătoasă decât cea electronică deoarece conţine şi gudron sad

Toate cele bune.

| cristimihailov a răspuns:

Ambele sunt la fel de nesanatoase. La cea de tutun stii, iar la cea electronica bagi in tine aburi de la o aroma indoielnica ca si fabricatie.

| Moryami a răspuns:

Normal că cea cu tutun. Cea electronică te ajută să te laşi de fumat. Practic are un fel de abur pe care îl inhalezi. Aburul ăla e mai puţin inofensiv decât fumul de ţigară.

| Aleksei99 a răspuns:

Daca esti mai "pofticios" la tigari si chestii gen(asa ca mine) sa stii ca electronica e mai speciala da are si aia destul de multa nicotina.