| LovelyGirl_4079 a întrebat:

Care este solutia de a slăbi puțin fără diete dar, cu o alimenteției variabila?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| LexieG a răspuns:

Uite o metoda simpla pentru a slabi:
-Dimineata mananci ce vrei
-Amiaza pe la 13-14 mananci ce vrei dar nu pana cand esti plin/a
-Dupa-amiaza incearca sa te plimbi, sa mergi cu bicicleta sau sa stai pe afara
-Seara incearca sa nu mananci nimic, daca nu rezisti bea un pahar cu apa, o cana cu ceai, o cana cu lapte sau un fruct.

Poti manca dulciuri dar ocazional si nu in exces.
Este o metoda simpla de a slabi.

fundita plz big grin

3 răspunsuri:
| andrei234 a răspuns:

Www.dietadeslabit.com - vezi aici tot ce ai nevoie.

| Alyna_2941 a răspuns:

Poi eu cand vroiam sa slabesc mancam ce-mi place dar mai putin si daca mananci de 3 ori pe zi renunta la una.