| teodora_7834 a întrebat:

Care sunt metodele cele mai rapide pentru a slabi sanatos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Eu meau ceai de marar si ceai antiadipos cu gin seng vad ca functioneaza. nu rapid dar sunt multumita. maninc normal. dar mai putina piine. aceste ceaiuri iti taie pofta de mincare si este ff bun diuretic. elimini toxinele, incearca.[eu meau 3 cani 200 mil pe zi 2 de ceai antiadipos si una de ceai de seminte de marar [ de la plafar2, 5 ron si celalalt antiadipos este 7. 5 ron am slabit 3 kg intr o luna. daca crezi ca te am ajutat incearca/

| shtephie a răspuns:

O dieta sanatoasa si mult sport!
happy

| foxi a răspuns:

Miscare, miscare, multa miscare!

| Casandra a răspuns:

Sportul