| gнσѕт a întrebat:

Cat costa o operatie de hernie inghinala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mary4048 a răspuns:

Daca esti asigurat, ipotetic ar trebui sa fie gratis, dar toata lumea stie ca exista sistemul de spaga care unge rotile si fac ca treaba sa mearga.Anestezistul se pare ca ia spaga cam de 2 milioane vechi, si doctorul in functie de cat vrei tu, daca nu cumva iti va spune de la obraz o suma.Mai pune la socoteala si asistentele si infirmierele daca vrei sa-ti fie bine in spital. Oricum fara cel putin 10 milioane vechi, nici sa nu te gandesti la operatie, decat daca este urgenta mare.Iti doresc sanatate maxima si cheltuieli minime!

| gнσѕт explică (pentru mary4048):

Ok. multumesc frumos :*

| mary4048 a răspuns (pentru gнσѕт):

Nu ai pentru ce..am incercat doar sa fiu de folos.te pup oricumhappy

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Acum 1 an jumate mama a fost operata de hernie cam 7 8 milioane a costat totul cu spaga si asistente si tothappy

| tlaura a răspuns:

10 milioane minim