| anonim_4396 a întrebat:

Cat costa o radiografie la genunchi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Costă maxim 80 de lei.

| Rakanishuu a răspuns:

Examen radiologic genunchi (fata si profil) - 60.00 lei
Examen radiologic genunchi bilateral (fata+profil) - 100.00 lei
Examen radiologic genunchi comparativ - 65.00 lei
Examen radiologic genunchi fata / profil - 30.00 lei

| Cristina27061999 a răspuns:

Depinde unde o faci
intre 50 si 70 de lei

| Rozetta a răspuns:

Pai poate varia intre 50 si 60 de lei!

bafta!

| Killer4Oscuro a răspuns:

Depinde si unde te duci, dar in general nu este mai mult de 50 lei.

| catalin112 a răspuns:

Daca ai trimitere de la doctoral de familie este gratuita! La spitatul de stat sau daca te duci la urgente... te intreaba ce-ai patit si tu ii poti spune ca te-ai lovit la genunchi si iti fac imediat o radiografie din toate unghiurile happy Asa am patit eu.