| s3s a întrebat:

Cam cat costa o radiografie la mana?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CrissuCristina a răspuns:

In jur de 30 lei.

6 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

ASi fara trimitere este grtuita.La orice spital cu camera de garda pentru ortopedie este gratis.

| costis a răspuns:

Ar trebui sa nu fie mai mult de 30 lei, dar depinde unde o faci.

| 23partyboy a răspuns:

Cu trimitere de la medic(banuiesc eu ca nu iti faci radiografie ca sa vrei tu ) este gratuita

Răspuns utilizator avertizat
| s3s explică:

30 lei m-a costat :*

| dan27692000 a răspuns (pentru s3s):

Am tot cautat pe google "radiografii" sau "radiografii mana" dar nu prea ma ajuta pe ro, primele rezultate sunt radiografii terifiante si tot felul de prostii. Unde ai facut radiografia?