| spaimaspaima a întrebat:

Cat de mult poate sa dureze o nevralgie intercostala daca nu e de la raceala ci de la forțat coloana. Si daca mai poti sa ridici dupa ce te refaci total dar cu atentie.?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Deliiiia a răspuns:

Perioada de recuperare variaza in functie de persoana, trebuie sa efectuezi exercitii usoare recomandate de medic si sa te odihnesti.

Răspuns utilizator avertizat