| spaimaspaima a întrebat:

Cat timp durează o nevralgie intercostala forțare coloana. la mine a 5 luna dar ma simt mai bine ca la inceput. Si daca se mai poate face sport tot ca inainte dupa ce ma refac total evident progresiv. treptat. Funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ionutunited a răspuns:

8sau 9 luni

| spaimaspaima explică (pentru ionutunited):

C-am asta cred si eu. mai pot sa fac sport oare dupa ce imi revin dar cu grija progresiv si dupa din ce in ce mai tare?

| ionutunited a răspuns:

Da, dar progresiv iar la un an distanta cat poti de tare