| rrrrr77777 a întrebat:

Cat dureaza durerea de masea de minte?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pînă o vei scoate, maseaua de minte trebuie urgent scoasa ca faci infectie.

| Nirvanaaa a răspuns:

Depinde și de cum creste. La mine de exemplu nu are loc și se chinuie de ceva luni sa iasă laughing și asa mă chinuie și pe mine capul.
Dacă permite poate ieși in vreo luna-doua cam așa ca nu creste peste noapte totuși. Durerea va fi pana va ieși ea.