| OliverArrow a întrebat:

Cat timp va puteti tine respiratia?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
12 răspunsuri:
| Ycu a răspuns:

Daca pui intrebari din astea, presupun ca esti prea destept ca sa respiri.

| positivity a răspuns:

37 de secunde.

| LolaLollita a răspuns:

40-60 secunde laughing

| Empathizer a răspuns:

Depinde de varsta, de capacitatea pulmonara si de antrenament. Oricum, campionii in domeniu sunt pescuitorii de perle. Nu prea avem asa ceva in Romania. Cauta si tu pe un site din zona Pacificului.

| mola a răspuns:

Eu am record.
10 minute si 1 secunda.

| pisicutzamik a răspuns:

40 de secunde maxim

Răspuns utilizator avertizat
| availablehandyman a răspuns:

1 minut si 5-6 sec

Răspuns utilizator avertizat
| alincikkkk a răspuns:

50 secunde