| giivenchy a întrebat:

Cate calorii are o lingurita de scortisoara? Dar o lingurita de miere?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| D33ux a răspuns:

(miere)1 lingurita=15g...deci 325 calorii
(scortisoara)1 lingurita ...cam 6 calorii.happy

| giivenchy explică (pentru D33ux):

15g de miere = 325cal? nu-i prea mult?

| D33ux a răspuns (pentru giivenchy):

Pe net asa scrie thinking