| alexandrudominique a întrebat:

Cate kg slăbești daca nu mănânci nimic o saptamana/2 săptămâni?
*Stiu ca nu e o dieta sănătoasă dar doar vreau sa stiu cam cat ai putea slabi cu aceasta metoda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

N-ai învățat nimic din ultima întrebare?

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Înfometarea duce la scăderea greutății, dar după ce vei începe să manânci, vei acumula kilogramele pierdute plus câteva.

| fantomita21 a răspuns:

Depinde de organism, poti slabi pana la 5/6 kg daca nu mananci doua saptamani si bei doar apa, dar dupa trebuie luate mult calciu/vitamine pentru ca corpul pierde daca nu mananci

| alexandrudominique explică (pentru fantomita21):

Stiam pe cineva care nu a mancat 14 zile si a slăbit 10 kg chiar e adevărat?

| Andrei_Leia_1992 a răspuns:

Singura dieta sanatoasa ti-o spun eu, mananci atat cat o sa arzi in ziua respectiva, seara numai gusti ceva, cand dormi mai mult slabesti foarte mult, e bine in timpul zilei sa te obisnuiesti sa mai tai din ratiile care ti le faci si sa te obisnuiesti sa manci pe cat posibil sa manci doar cat ai nevoie, de preferabil mai bine bei apa, iti mai starneste goana dupa mancare sau manci o leguma sau un fruct, te va tine pe picioare si in putere, succes