| greenmoon a întrebat:

Cate kilograme e indicat sa slabesti pe saptamana... in mod SANATOS?
sau e indicat doar unul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In mod normal, un kilogram, sa zicem maxim 2, insa este deja cam prea rapid.

| pisicutzamik a răspuns:

Maxim 1 kg!

| annabountii99 a răspuns:

In medie cam 2, dar trebuie mult efort si..stii tu.acum depinde si de corp..stii?

FUNDita big grin?

| Alexandru_Cornaci_1989 a răspuns:

Poti slabi maxim 4-5 in prima saptamana daca vrei sa te apuci de slabit dar nu te astepta in a 2-a saptamana sa slabesti mai mult de astat maxim a 2 a slabest cam 1 sau 1.5 kg!