| n0bodycaresab0utme a întrebat:

Este adevarat ca slabesti atunci cand faci sex?
daca da atunci in jur de cate kilograme slabesticonfused

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

Kilograme? Mai bine zici sute de grame, si asta insemnand maxim 200 de grame daca depui efort considerabil in timpul partidei...

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Da,daca o practici la bordel! Activitate serioasa 10... 15clienti pe zi!

Răspuns utilizator avertizat
| lamdlle a răspuns:

Ca sa slabesti prin sex ar trebui sa faci toata ziua, asa incat sa te tina ocupata si departe de mancare. Pentru o fata e mai greu sa faca sex cu burta plina, si atunci o sa mai sari o masa ca sa te poti bucura de placuta activitate tongue.