| samurai2010 a întrebat:

Cate tigari fumati pe zi? dar pe anbig grin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndutzaAndu a răspuns:

0 (zero) la pătrat laughing. N'am fumat niciodată tongue.

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu fumez deloc.

| AvalohAlyn a răspuns:

Sunt nefumator.Asta spune totul.Nu imi doresc niciodata sa fumez, plamanii mei sunt foarte sensibililaughing

| campanario a răspuns:

Buna.Nu fumez, si pe an DACA fumez o tigarabig grin.Nu imi place mirosul de tigara, si asta e motivul pentru care nu pipez tongue

| gabriela a răspuns:

Nu fumez. Ar trebui sa plateasca taxa de poluare!

| ellene a răspuns:

0 tigari pe zi... 0 pe an happy

| crizantema a răspuns:

Înainte fumam cam o jumătate/un pachet pe zi... dar m-am lăsat de aproape 2 ani. Fumam si dacă nu aveam nevoie, dar no... să fieblushing.

| NickoS a răspuns:

Nu fumez niciuna.Pe an niciuna.Si peste cati ani vrei tu, tot niciuna.Am fumat la gradinita destul laughing

| lilboutique a răspuns:

Nu fumezlaughing

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Eu nu fumez.

| axelmatei a răspuns:

Stiu pe un tip pe care il anunta telefonul cand a trecut o ora si el iesea afara la o tigara deci 1 tigara la o ora doar din obisnuinta pe an... faci u calculul

| TheLoveDoctor a răspuns:

In jur de 20 pe zi si cam 7300 pe an. happy

| BiscuiteBoss a răspuns:

Pe zi? : |
Depinde de stare.
Adica daca am o stare d-aia ...pff... nasoalaaa ajung si la un pacheeetbatting eyelashes.
Daca e o zi destul de ok thinking, in jur de 4batting eyelashes.
Pe an? : |
6900 happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5 pe zi si 1825 pe anwinking