| yoanna73 a întrebat:

Cate tigari fumati pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fumat 11 ani.si am zis sa stau 11 fara.si stau si acum. e bine, si medical si economic.nu am murit. a fost greu dar ce nu te omoara te intareste.

21 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Fumez doar 1-2 tigari la cafea, ma conduc dupa principiul ce e mult strica.

Anna
| Anna a răspuns:

Nu fumez!

cristian
| cristian a răspuns:

Fumez doar pipa.

| DenissaDeea a răspuns:

Nici una...

| starchewer a răspuns:

0 devil

| Selena a răspuns:

lolita
| lolita a răspuns:

Niciuna happy

| RamonaMn a răspuns:

Multe...laughing...cu pachetele laughing

Raspuns: 0 straight face

| Eღilia62 a răspuns:

1-2 tigari, nu pachete!

| N538961518 a răspuns:

1 pachet-2... vreau sa ma las iar, m-am mai lasat inainte dar am inceput iar.

| 44-mytel a răspuns:

15-20/zi

| irynna a răspuns:

Nu fumez!

| yoanna73 explică:

Cum va-ti lasat?

| simpluEu. a răspuns:

Maxim 10big grin

| petrutza a răspuns:

Aproape un pachettongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zero. m-am lasat( dupa aprox 6 ani de fumat) cand am depasit un pachet pe zi. in mod constant! precizez ca am incercat de mai multe ori sa renunt... fumand mai putin. povesti. nu te poti lasa decat brusc. de curand am renuntat si la cafea happy am descoperit ceaiul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am lasat de 17 ani. pur si simplu. am fumat 11ani si am zis sa stau11 fara.si am stat si stau si acum.si e bine.si medical si economic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici unahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am lasat dupa 17 ani de fumat (1990-2007)
ajunsesem la 40-50 de tigari / zi (adica de la 5-6 dimineata pina la 22-23 seara)

| Ferenin a răspuns:

Nu sunt fumator!

| NuIntreba a răspuns:

Cam 10 pe zi.