| ρυƒυℓєтє a întrebat:

Fumati? daca da de cat timp si cate tigari pe zi happy

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da destul de rar narghilea.

| Dash a răspuns:

Nu

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! eu nu fumez, dar are grija sotu sa fumeze si pentruminewinking

| Alyra a răspuns:

Eu nu fumez.

| TzaCaNeL a răspuns:

Da, mai rarut asa.

| introduaicinumele a răspuns:

Nu, eu nu fumez, sunt prea tanar big grin Dar tata fumeaza big grin o 2 tigari... pe an laughing are de-aia elecronica si trebuie schibmata adata la 8-10 luni, dar o incarca de cateva ori pe zi laughing) k se duce repede. Si de ce intrebi? big grin

| ρυƒυℓєтє explică (pentru introduaicinumele):

De curiozitate intreb... eu fumez de 1 an si cateva luni.si am 16 ani

| introduaicinumele a răspuns (pentru ρυƒυℓєтє):

Eu zicem ca ne itnrebi ca sa vinzi informatii personale despre cat fumeaza oamenii la securitate sau ceva de genu laughing))))))))))

| ρυƒυℓєтє explică (pentru introduaicinumele):

Nu laughing. intreb asa de plictiseala.

| aryana1991 a răspuns:

Da de vreo3ani depinde de zi cam un pachet

| IuliaMihaella a răspuns:

Nu fumez.happy

| WolfGirl a răspuns:

De 2 ani. si depinde...adica daca am pachet ala se duce intr-o zi. daca am cateva tigari 3 sau 5 se duc mai repede, da nu las la nimenilaughing

| Andreeeeee a răspuns:

Da, fumez sentimentelaughing

| PinKoPinKo a răspuns:

Fumez.
1,2 max. pe saptamana, nu vreau sa ma imbolnavesc.

| gina111988 a răspuns:

10 tigari pe zi da ce întrebi