| iustinian112 a întrebat:

Câteodată simt intepaturi in partea dreapta lângă piept.
Dar asta se intampla rar.
Si am doar 17 ani.
Stiti oare de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medic! Pe aici nu sunt medici iar raspunsurile neavenitilor pot face numai rau.

| Violleta2022 a răspuns:

De la oboseala excesiva!
Probabil ca pierzi frecvnet noptile si anumite organe incep sa sa sufere, durerea fiind primul semnal de alarma care iti spune ca ceea ce faci este mult prea mult pentru inima ta, adica esti deja super-obosita si poti sa colapsezi sau sa declansezi boli grave.