| AvalohAlyn a întrebat:

Ce alimente /ce chestii mai taie din pofta de mancare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Apa plata.
Cand ti-i foame, bei 1-2 pahare de apa. Inainte de fiecare fel de mancare bei un pahar mare (minim 400ml) de apa, dupa care poti manca cat incape.

| AFR81 a răspuns:

Banuiesc ca vrei ceva cu calorii mai putine. Pai, la mine, au functionat urmatoarele: bananele, iaurtul normal sau de fructe, laptele, biscuitii belvita, strugurii si, in special, ceaiul verde.

| ziftode a răspuns:

Cofeina, insa nu te sfatuiesc seara si NICIODATA in doze mari

| Sekim a răspuns:

In cazul in care suferi de pofta de mancare excesiva poti contacta un doctor

| alex15ccc a răspuns:

Tigarile