| anonim_4396 a întrebat:

Tigara taie pofta de mancare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asa e

| oprescudorin11 a răspuns:

Fara sa fiu un avocat al diavolului, pot spune doar o parere personala (neluata de pe situri manipulate sau pareri 'parate':
Fumatul reduce pofta de mancare, intr-un anume sens dar drama este ca lasatul de fumat sigur accentueaza spre disperare pofta de mancare! Ca o compensatie.
In plus, fara a -mi permite sa incalc regulile UE sau SUA, in privinta fumatului, citez ce spun specialistii:'o zi petrecuta intr-un oras mare echivaleaza cu 3 pachete de tigari fumate!".
Restul va priveste!

| pantera30 a răspuns:

Din cate stiu nu taie pofta de mâncare pe uni tigara îi calmează stresul nelinistea in schimb poate tia pofta de mâncare. Sper ca te-am ajutat. Sfatul meu rareste tigarile ca sunt scumpe. Eu nu fumez si nici nu ma voi apuca. Sănătate!