| Helly1226 a întrebat:

Ce analize trebuie sa fac pentru afla cantitatea de vitamine si minerale din sange?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu exista asa analize.

| Helly1226 explică (pentru express11):

Si cum aflu daca am vreun deficit?

| express11 a răspuns (pentru Helly1226):

S-ar putea totusi sa existe.ar trebui sa intrbi doctorul de familie

| PeFuga a răspuns:

Astea se vad din analizele obisnuite de sange, nu e nimic complicat. Iti poate da trimitere medicul de familie, sau poti sa le faci la un laborator si fara trimitere, dar le platesti. happy