| Username1 a întrebat:

Ce as putea face ca sa mai iau in greutate? Mananc destul de mult dar am metabolismul rapid si nu ma ingras deloc sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pui unt in toate zemurile de pranz, papi dulciuri, pizze, macaroane cu branza si smantana, cioco, prajituri, etc... Dar esti sigur ca e asa o mare diferenta intre inaltime si greutate, raportat la varsta?! Gandeste-te bine, pentru ca e usor de pus, dar foarte greu de dat jos!

| Bloo2 a răspuns:

Nu baga in tine toate porcariile...mananca sanatoswinking.

| VladDu a răspuns:

Asteapta sa mai cresti sau poti merge la sala si sa iei proteine.

| fzcsm a răspuns:

Eu zic sa faci sport, sa mananci bine si sa pui muschi pe tine.

| cLaudYu a răspuns:

@zackflow si eu mananc mult si tot nu ma ingras am vreo 60- 65 kg la 1, 84 big grin

| raza-de-soare a răspuns:

Am exact aceeasi problema...ma ingras fooooarte greu...si atunci cand ma ingras slabesk foarte repede...sad...mananc macaroane cu branza...multe dulciuri...sunt chiar inalta si am incercat toate solutiilesad

| Username1 explică:

Am 49 kg la 1.73 straight face eu nu prea cred ca am o greutate potrivita...in toate sandwich-urile pun unt si mananc mult cum am mai spus... dar nici un rezultat sad

| Username1 explică:

Fac inot si kick boxing...prin vara o sa ma apuc si de sala