| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea face, ce ar trebui sa mananc ca sa imi creasca sanii. Am 17 ani si am sanii foarte mici si vreau sa-mi creasca. Vreau sfaturi. Pt cele mai bune sfaturi dau FUNDA! Multumesc happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tbx_adda_1981 a răspuns:

Cica daca mananci porumb si patrunjelwinkingMie asa imi zice bunicawinking funda?puppy dog eyes

9 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Implant cu silicon.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, nu stiu...
cu fundu' cum stai? happy te poti consola cu el.

| LittleEvil666 a răspuns:

Imi venea mie sa zic ce trebuie sa iti creasca...da nu pot vorbii vulgar.
Pai sincer nu exista un aliment care sa stimuleze cresterea sanilor totul depinde de constructia ta genetica poate ca in timp ti se vor dezvolta si tie...de exemplu la unele fete dupa ce isi incep viata sexulala incep sa le mai creasca sanii nu la TOATE ATENTIE...(nu te sfatuiesc acum sa iti incepi viata sexuala doamne fereste).
Eu zic sa lasi mama natura sa isi faca treaba si vei vedea ca rezultatele vori fi pe masura...

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru LittleEvil666):

laughing mi-am inceput viata sexuala acum o luna. dar degeaba happy

| LittleEvil666 a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Pai tu crezi ca intr-o luna se vad diferente eu de exemplu cu prietena mea tot la fel ca ai are mici ca nu stiu ce si dupa ce si-a inceput viata sexuala cam dupa 5-6 luni erau deja diferente vizibile...

| Nebunatyca69 a răspuns (pentru LittleEvil666):

Acum depinnde si de organism happy

| LittleEvil666 a răspuns (pentru Nebunatyca69):

Ai dreptate daca e sa te iau asa Constututia Genetica si Asezarea Cormozomilor in molecula de ADN au un rol foarte important. Oricum mai ai timp sa te dezvolti aproximativ pe la 20 de ani se incheie porcesul de dezvoltare la fete.

| issa2001 a răspuns:

Pai trebuie sa te freci ci usturoi pe ei...stiu k pare ciudat dar e o metoda buna... Funda?