| Carolinee a întrebat:

Buna TPU! am sanii mici si vreau sa-mi creasca putesti sa-mi spuneti niste ingrediente sau niste sfaturi pentru probelma mea? plz

Răspuns Câştigător
| Rapafilă a răspuns:

Sanii mici,complexul multor fete.Dar,te-ai gandit vreodata ca esti norocoasa?! Te-ai gandit cum ar fi sa ai sanii atat de mari incat sa arate inestetic? Sa fie invers proportionali cu masurile corpului? Sa nu se aranjeze frumos o bluzita mai mulata si,eventual,sa ajungi batjocora altora spunand ca ai sanii prea mari?! Cat de mici ii ai,nu putem sti, insa, gandeste-te ca peste ani vor fi mai frumosi, in comparatie cu unii mari si lasati. Acum, daca ai 13 ani si ne spui ca ai sanii mici, asteapta putin si, gata, problem solved! Aloha!

5 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Salut!
Stai linistita ca o sa iti mai creasca!
Dar daca vrei ceva mananca cat mai mult porbum ca ajuta!
Succes!

| mahmy97 a răspuns:

Anticonceptionale

| crst90 a răspuns:

Depinde ce varsta ai. poate mai cresc laughing decat mari dar din plastic ..mai bine mici da naturalewinking

| 1Simplu a răspuns:

Fii ORIGINALA!
Cine te place, te place asa!

| andu232 a răspuns:

Siliocon.cat de proasta sa fii?