| BigLike a întrebat:

Ce boala are denisa manelista? Din cate am inteles are ceva la ovare e adevarat? Cine stie cat mai multe detalii despre asta ofer funda e urgent

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Manelele dauneaza grav sanatatii!
La fel, si anturajului...

| minrest a răspuns:

Cancer la ficat. Nu vreau sa-i cobesc, dar e terminata. A facut greseala sa intrerupa tratamentul alopat, care nu dadea rezultate spectaculoase si era greu de suportat, pentru tratament naturist. Rar ai ocazia sa faci greseala asta a doua oara.

| mentholinks a răspuns:

Eu stiam ca sufera de smecherie.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu avea cancer pulmonar? Așa auzisem la TV. Oricum aia ziceau că are cancer.

| KronstadtResurrection a răspuns:

Are boala pe celelalte maneliste.

| Pabibabum09 a răspuns:

Nu suferă de așa ceva. Din câte am auzit pe la TV despre ea (căci de câteva saptamâni este foarte promovată) suferă de hepatita. Nu sunt fană a ei, si nici a muzicii pe care o cânta, dar ii doresc din suflet multă sănătate! sad

| pisciutza19 a răspuns:

Are cancer hepatic

| MihaelG a răspuns:

Uite ce știu eu : că boala de care suferă Denisa Răducu/Denisa Manelista este ciroză sau cancer la ficat totuna este,și mai știu că a fost o perioadă,cam pe la începutul bolii necurate că prima dată când a ajuns la spital i s-ar fi prescris un tratament medicamentos,iînsă acesta nu a dat rezultate și a fost trecută pe tratament naturist,acesta din urmă dând o perioadă,aproximativ o săptănână semne de îmbunătățire,dar în cele din urmă boala a început să avanseze si nici tratamentul naturist nu ar mai fi facut fata,ar fi fost trimisa spoi de mai multe ori acasa spunandu-il-se parintilor si iubitului acesteiaca nu mai au ce ii face.A incercat la inceput chiar si afara insa tot la fel a zos xa nu prea mai au ce ii face si ca,cam degeaba se mai chinuie xa oricum o vor puerde in un final, si acum am inteles ca ar fi acasa si ca asteapta din moment in moment sa moara, a si mama ei a mai pierdut o fata acum vreo trei ani, faca nu ma insel si daca tin bune minte tot cam din aceeasi boala cancer dar nu mai stiu de care. Sper ca ti-am fost de folos, Fundă? Te rog?