| BigLike a întrebat:

Stiu ca este o intrebare stupida insa voi stiti ce se intampla cu Denisa manelista? laughing)) Din cate am inteles este destul de serios ce boala are sau ce se intampla cu ea? Rog seriozitate thanks

7 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Au fost atatea informatii despre saraca fata ca nu stii ce sa mai crezi. Ideea e ca poti sa fii Denisa, poti sa fii Iohannis, boala nu iarta pe nimeni. happy

| BigLike explică (pentru GoldenZenith):

Corect! Bine spus! In orice caz imi pare sincer rau pentru ea sper sa isi revina si nu spun asta pentru ca este un artist bla bla bla ci pur si simplu pentru ca este si ea o fiinta la fel ca noi restul.

| LexiEla a răspuns:

Au fost tot felul de srticole cum ca ar avea cancer/leucemie sau asa ceva. Nu stiu sigur. apoi a aparut o alta serie de srticole spunand ca ar fi mintit sau asa ceva. Nu stiu nici eu mai multe, dar sunt sigura ca poti gasi pe net detalii

| D3I3 a răspuns:

Din cate am citit pe Facebook are cancer si e pe moarte rolling on the floor)

| BigLike explică (pentru D3I3):

Sincer nu cred ca este atat de amuzant. Ma intreb cum ar reactiona restul grupului daca ar fi vorba de tinewinking

| D3I3 a răspuns (pentru BigLike):

Adică eu nu cred, pe Facebook majoritatea informaților sunt false...

| Alexuta921 a răspuns:

Are cancer la ficat, este foarte slabita sta sa moara... a facut o gramada de tratamente in Romania si in strainatate insa a cerut familiei sa ii opreasca tratamentul si sa-o duca la casa ei natala din Stefanesti, vrea sa fie alaturi de tatal ei si sa-si aminteasca clipele frumoase.