| Princedj a întrebat:

Ce dulciuri nu ingrasa ca nu stiu ce sa iau la scoala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sweet_1526 a răspuns:

Pufuleti, batoanele fitnes, fructele(nu st dulciuri dar mere)
nu imi mai vine nimic in minte

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Toate ingrase, dat ne plac! Oricum, la varsta ta, metabolismul este inclinat mai mult catre catabolism/dezasimilatie decat spre anabolism / asimilatie Asa ca nu-ti face probleme de pe acum... mai incolo, inspre 30-40 de ani, ai tot timpul sa-ti pui "pofta-n cui "!

| Simona a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa iti iei batoane "fitness"...sunt foarte bune si nu trebuie sa iti faci griji pentru ingrasat...
numai bine
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fructele sunt cele mai bune.

| Al3xXXxx a răspuns:

Un sandwich ar fi cel mai sanatos.

| AlexandraNicoletaa a răspuns:

Simplu! Batoanelecu fructe, ciocolata dietetica si prajituricile acelea la 50 de bani!