| Denisa a întrebat:

Ce exercitii as putea face pentru a avea fundul mai mare? Mersul pe role ajuta cu ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ADAA a răspuns:

Http://www.cosmopolitan.ro/......-sexy.html in fiecare seara. pune-te pe burta si ridica cate un picior pe rand cate 20 d secunde.sau min cat poti sa stai, apoi muti piciorul. dupa ce ai facut pe rand cu fiecare le ridici in sus pe amandoua si ai sa capeti o forma foarte frumoasa crede-mabig grin sper ca ai inteles ce am explicat, chiar are efectbig grin stai in genunchi cu palmele pe sol si ridici piciorul in spate de zece ori, apoi mentii 10 sec.(picorul sa fie paralel cu solul)apoi il aduci in lateral si ridici de cate ori poti, peste 20 de ori, si iar menti 10 sec.(si schimbi piciorul)la sfarsit te va durea fundul rau dar merita winking
genuflexiuni, fandari, extensii de sold in plan orizontal ori vertical te vor ajuta sa iti dezvolti musculatura fesierilor. Toate aceste exercitii se pot efectua si cu greutati. Succes!

7 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Urcari si coborari pe un scaunel cu greutati in mana, pentru fiecare picior cate 100 pe zi in doua reprize eventual. Daca le faci zilnic in cateva saptamani vei sesiza modificari serioase.Si da, ajuta si rolele.

| haiZI a răspuns:

Poti incerca http://www.youtube.com/watch?v=LoaH7u0fKCE.Alergarea prin parc face bine intregului corp si iei si aer proaspat/. succes cu fundul si pa

| usernamealy a răspuns:

Nu stiu pe role. dar stiu ca pe bicicleta te ajuta stiu din proprie experientawinking asa ca ride it!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rogi pe cineva sa isi bage p*** in el, si sa vezi cat de mare se face

| blurixe a răspuns:

Da. Orice legat de Sport.

| SciMMy a răspuns:

Muschii de la fund se numest gluteii
Exercitii care stimuleaza muschi astia: fandariile cu gantera, genoflexiuniile
Ai grij si la ce mananci

| fanteziier a răspuns:

Da e una din optiuni, dar sexul ajuta ft mult