| Biyianca99 a întrebat:

Ce faceti de obicei cand intrati pe calculator?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Danyelusha a răspuns:

Buna!
Prima oara cant intru pe calculator, intru pe messinger (ma uit cine este pe mess, si mai vorbesc cand am chef). Apoi, intru pe facebook, ma uit la notificari, mai dau niste like-uri si mai postez niste stari. Dupa aceea intru pe TPU. Ma uit prima data la "vizualizare profil" sa vad daca am primit vre'o funda si apoi ma uit la notificari sa vad daca mi-a comentat cineva raspunsul sau daca mi-a raspuns cineva la vre'o intrebare. Apoi intru la prima pagina de la TPU si raspund la intrebari, in timp ce fac toate astea, mai ascult si niste muzica pe youtube sau la radoi kiss. Si daca nu mai am ce face, ma mai joc niste jocuri (cum ar fi poker 3d sau biliard ).
Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Deschid mess-ul, deschid Bs player, ascult muzica.ma uit pe yotube, sau fac chestionare pe google.gasesc eu.

| thelastc a răspuns:

Www.outube.com then fap-fap just like a boss.

| Alina0491 a răspuns:

De obicei intru pe facebook si youtube... apoi messenger ai TPU.

| DanielBalan a răspuns:

Intru pe Facebook si pe mes. Dar nu uit sa intru si pe TPU.

| luizafrumusik11 a răspuns:

Itru pe facebook mess sau ma joc jocuri

| florentinaaa a răspuns:

Intru pe facebook si casc.

| Deny255 a răspuns:

Pai...sa iti zic sincera intru pe mess... apoi pe facebook si pe TPU. Apoi ma joc sims 2 sau 3. Tu ce faci cand intri pe calculator?